ارتباط با کادر آموزشی

ارتباط با کادر آموزشی

باران فکر با اهداف والای آموزشی تلاش کرده است تا با تمرکز روی رشد علمی کودکان به روش تجربه و تحقیقات به درک و فهم بهتری در دروس آموزشی و کمک آموزشی برسند. کلاس‌های فوق برنامه‌ی باران فکر برای تشخیص خلاقیت کودکان شما تشکیل می شود تا بتوانیم با تشخیص زود هنگام علاقه‌مندی نو نهالان شما آینده ای روشن تر برای ایشان فراهم آورد.
• اساتید عالم، با تجربه و با حوصله
• تجهیزات آموزشی با کیفیت و به روز
• محیط آموزشی شاد، تمیز و مدیریت شده
• کلاس‌های مجهز با تعداد مناسب شاگرد در هر کلاس

دپارتمان آموزش
دپارتمان آموزش باران فکر با اصل قراردادن اهداف بنیادین آموزش و پرورش همراه با به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی جهان با رویکرد شناختی، مهارتی، پرورشی و بومی‌سازی آن‌ها با فرهنگ ایران بابی نو در آموزش گشوده است. این مدرسه با استفاده از کادر متخصص و متعهد و به روز رسانی مستمر اطلاعات آن‌ها توسط صاحب نظران آموزش قصد دارد دین خود را به بهترین نحو به آموزش کشور ادا نماید.
دپارتمان فرهنگی
مختصری از فعالیت‌های دپارتمان فرهنگی باران فکر، برپایی اردوهای علمی، مذهبی، تفریحی، پژوهشی، فرهنگی و برگزاری مناسبت‌های ملی، مذهبی جلب مشارکت دانش آموزان در مناسبت هابرای افزایش مسئولیت پذیری و ارتقاء باورهای ملی - مذهبی و برگزاری کارگاه‌های مهارت زندگی
دپارتمان مشاوره
با ایجاد مدرسه ای مشاور محور و تشکیل پرونده‌ی مشاوره برای هر دانش آموز ابزاری مناسب و مستمر برای شناخت استعدادها و توانمندی‌های آن‌ها و در نتیجه هدایت تحصیلی و شغلی مناسب ایجاد نموده است. در این مدرسه مشاور چون زنجیره ای که اجزاء متفاوت‌یک مجموعه را به هم پیوند می‌زند و فعالیت‌های دپارتمان‌های مختلف را با هم همگام و هم مسیر می‌کند.
دپارتمان فناوری اطلاعات
دپارتمان IT باران فکر با آموزش پیشرفته‌ی مهارت‌های کامپیوتری دانش آموزان را برای دریافت گواهینامه‌های معتبر آماده می‌نماید. در ضمن با همکاری دپارتمان مشاوره دانش آموزان همگام با آشنایی با مهارت‌های کامپیوتری فرهنگ استفاده‌ی صحیح از تکنولوژی‌های نوین را می‌آموزند.
دپارتمان سلامت و روان
دپارتمان سلامت باران فکر با بررسی وضعیت بهداشت دهان و دندان، سنجش بینایی و شنوایی، رسم نمودار کنترل قد و وزن و بررسی ساختار قامتی تک تک دانش آموزان به کلیه‌ی آن‌ها کارنامه‌ی سلامت ارائه می‌دهد.

ارتباط با کادر آموزشی